Služby a ceník

Řádné členství – vám zajistí účast na skupinových trénincích, ty se v hlavní fotbalové sezóně uskutečňují každé pondělí a to bez ohledu na počasí. Pokud je velmi špatné – trénink se neruší ale přesouvá se na teoretickou výuku, rozbory videí zákroků, debata, péči o výstroj, sebe-léčbu a rehabilitaci (pro starší a dospělé výuka biologie a poznávání procesů během a po nejfrekventovanějších zraněních – natažené svaly, podvrknuté kotníky apod.)
Rovněž vám můžeme zprostředkovat služby sportovního připojištění u známých pojišťoven, lékařské prohlídky a posudky, fyzioterapii aj.

Členství je vhodné zejména pro jednotlivce nebo malé skupinky zájemců. Pro kluby nebo početnější skupiny připravíme individuální nabídku tak, aby vyhovovala obou stranám.

Detailní obsah členství se dozvíte – případně na míru upravíme, když nám napíšete, nebo se osobně setkáme.

Individuální tréninky pro jednotlivce:
Cena bude stanovena na základě Vaší poptávky,
připravte a rozmyslete si prosím tyto informace:

 • Kolik osob se zúčastní tréninku a jejich věk
 • Mají-li všichni vlastní rukavice (můžeme zdarma zapůjčit)
 • Kde chcete trénink uskutečnit – můžeme za Vámi kamkoli přijet.
 • Organizace plochy pro trénink – můžeme zajistit my, ale nebráníme se ani vaší iniciativě.
 • Doba tréninku (z naší strany je doporučený čas minimálně 75 minut může to být ale ovlivněno věkem a úrovní brankářů, maximální čas záleží na vaší volbě, je možné organizovat i celodenní trénink pro více osob)
 • základní informace o účastnících – věk, přibližná výkonnost; cíle, jaké od individuálního tréninku očekáváte a na co jej chcete zaměřit. Případně je možné pojmout trénink jako stanovení výkonnosti jedince, výsledkem může být i krátký posudek.
 • Možnost získání fotografií či audiovizuálního záznamu tréninku.

Zejména z důvodu dopadu pandemie Covid-19 jsme byli nuceni nepatrně zdražit. Je to způsobeno zejména investicemi do desinfekčních prostředků, abychom zajistili komfort a čistotu užívaných prostor, které často kluby čistí a desinfikují pouze jednou denně. My pro vás šatny desinfikujeme před, během i po použití. Tedy pokud zrovna nemáme vnitřní prostory zakázané.

V současné době se také poohlížíme po sponzorovi, pro kterého máme připravenou nabídku velmi zajímavé reklamy. Zatím jsme nikdy žádného sponzora neměli a proto i vás žádáme, budete-li mít kontakt na někoho, koho by naše nabídka zajímala, dejte nám vědět a když se spolupráce podaří, budete náležitě odměněni.

Vstup pro veřejnost:
450 Kč / os / TJ
v ceně je zahrnuto zapůjčení rukavic, na kterém je nutné se předem domluvit!

Řádné členství
Celá sezóna: 15 000 Kč
Půl sezóny: 8 100 Kč

Trénujeme po celou sezónu, tréninky se nepodřizují počasí, stejně jako zápasy, které brankář musí odchytat. V případě velmi nepříznivého nebo nebezpečného počasí je realizována teoretická výuka.
O pauze – období letních prázdnin, jsou tréninky organizovány dle počtu zájemců.
Jsou také časté individuální tréninky nebo výjezdy za brankáři na turnaje apod.


Ani zranění není důvod nepřítomnosti na tréninku.
Při drobných poranění horních končetin lze trénink zaměřit jen na nohy, obratnost a koordinaci.

Při drobných zranění dolních končetin je pak možné trénink zaměřit na teoretickou úroveň a tzv. naživo pak vidět a poučit se z chyb ostatních.
Tréninky pro kluby a týmy:
Jste členem klubu s více brankáři a schází vám tréninky, napište nám a po domluvě s vedením klubu můžete organizovat pravidelné tréninky

 • Vhodné pro větší počty brankářů nebo kluby a týmy
 • Krátkodobá či dlouhodobá účast
 • Tvorba plánu
 • Sledování, měření a sběr dat
 • individuální přístup a konzultace
 • Online komunikace a sledování
 • Možnost získání posudků a analýz
 • Zajištění kvalitního servisu a komplexní péče
 • Možnost dlouhodobé spolupráce a vzájemného rozvoje

V případě zájmu se nám neváhejte ozvat, klademe důraz na možnost jedinečných dohod oboustranně výhodné spolupráce. Razíme moto, že nic není nemožné a vše lze domluvit.

Jsme ochotni zorganizovat předváděcí kampaň se symbolickým naceněním.

Platné od 1.10.2020